POZVÁNKA! Sviečková manifestácia v Martine: Nič nové vo svete!? Tak si dáme repete!

Dámy a páni! 17. novembrom nič nekončí. Ideme ďalej. Sľúbili sme vám, že prídeme za vami do každého okresného mesta. A my naše sľuby plníme TU.

Prvá sviečková manifestácia v Martine sa stretla s veľkou odozvou TU. A aj preto sa v nedeľu 29. novembra o 16:00 hod. uskutoční v Martine ďalšia prechádzka zodpovedných a rozumných Slovákov. Prechádzka s horiacimi sviečkami v ruke bude formou nenásilného občianskeho odporu proti nezmyselným a protizákonným nariadeniam Matovičovej vlády.

Občania mesta, ale aj celého nášho slovenského štátu sa už nedokážu viac prizerať neprávosti a krivde, ktorá je páchaná na našom národe.

Slovenské Hnutie Obrody, tak ako sľúbilo, podporuje každú rozumnú iniciatívu proti súčasnému zlepencu farizejov. Preto vás, dámy a páni, v mene občianskych aktivistov z Martina pozývame na túto udalosť, ktorej sa zúčastnia aj zástupcovia nášho hnutia.

Stretneme sa pred OC Galéria odkiaľ sa presunieme na Memorandové námestie. Tam, kde vládnu blázni a svojvôľa, odpor je už povinnosťou!

Fotografia na titulke zachytáva pokojnú niekoľkotisícovú manifestáciu, ktorá sa uskutočnila 17. novembra v Bratislave a o ktorej sme vás informovali TU. Zdroj fotky: Pavel Kapusta, napalete.sk

————————-

Prečítajte si tiež: Video. Štefan Polačik hodnotí novembrové udalosti: Radosť. Ale aj sklamanie!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds