Predstavujeme vám náš úspešný tím SHO. Svetana Angelová: V mojich žilách koluje slovanská krv

Dámy a páni. Postupne vám predstavíme členov nášho úspešného hnutia. Dnes sa vám prihovára Svetana Angelová, členka Slovenského Hnutia Obrody v okrese Martin a kandidátka do NR SR.

Narodila som sa pred šesťdesiatimi ôsmimi rokmi. Môj otecko bol Bulhar a v mojich žilách koluje slovanská krv. V prvom rade som však roduverná Slovenka a nadovšetko mám rada svoju domovinu.

Mladým ľudom zo Slovenského Hnutia Obrody rovnako záleží na prosperite nášho krásneho Slovenska a na tom, aby sa slušným a poctivým ľuďom dobre vodilo. Želám si, aby sme spoločnými silami zachovali duch Slovenska pre ďalšie generácie. Aby naše potomstvo žilo v súdržných rodinách, v súlade s láskou k vlasti, aby počúvalo svoje svedomie. Aby staré mamy mohli rozmaznávať vnúčatá a matky vychovávať svoje deti. Aby otcovia dokázali uživiť svoje rodiny.

Každým dňom sa uisťujem, že stať sa súčasťou SHO bolo jedno z mojich najsprávnejších rozhodnutí.

S čistým svedomím môžem povedať, že spoločne uskutočníme ozdravenie našej spoločnosti v priebehu jedného volebného obdobia. Stačí nekradnúť, ale naopak, dopriať ľuďom. Tak ako to stojí v našom volebnom programe.

Drahí spoluobčania, mám síce zrelý vek, ale moja snaha zanechať Slovensko funkčné, je veľká. Do poslednej chvíle života budem pracovať pre svoju domovinu.

—————————-

Prečítajte si tiež: Predstavujeme vám náš úspešný tím. Martin Frivaldský: SHO mi úplne zmenilo život

—————————-

Svetana Angelová: Môj otecko bol Bulhar a v mojich žilách koluje slovanská krv. V prvom rade som však roduverná Slovenka.

———————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds