SHO: Kto je vlastizradca? Jaroslav Naď alebo Ľuboš Blaha? Róbert Švec má aj v tom jasno

Dámy a páni! Vládny zločinec a vojnový štváč Jaroslav Naď a opozičný kolaborant so súčasnou vládnou mocou Ľuboš Blaha hrajú na Slovákov opäť mediálne divadlo, ktorého nosnou témou je tentokrát to, kto z nich je vlastizradca.

Konštatujem. Aj Naď a aj Blaha sú vlastizradcovia. Naď, okrem iného, aj za jeho súčasné pozývanie cudzích vojsk na územie štátu slovenského, podpory vojny a snahám vyzbrojovať armádu cudzieho štátu TU a Blaha, okrem iného, aj za to, že pred niekoľkými dňami nehlasoval proti okupácii Slovenska vojskami NATO TU.

A to už nehovorím o tom, že za 12 rokov vlády Smeru neurobili smeráci, vrátane Blahu, nič pre to, aby náš štát nebol členom zločineckej organizácie NATO, práve naopak, aktívne naše členstvo v NATO podporovali.

Už len za toto budú postavení pred obnovené vojenské súdy a svoj trest si odpracujú v obnovených pracovných táboroch.

Naď a Blaha, dámy a páni, sú súčasťou tej istej hodnotovej mafie.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.  

 ————————–

Prečítajte si tiež: Čakajovce 2022: Predstavitelia vlasteneckých síl našu verejnú výzvu ignorovali. Opäť! Švec reaguje

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds