Sociálny projekt SHO: Aj v Banskobystrickom kraji sme odovzdali deťom balíčky MDD

Dámy a páni. Mesiac jún je v našom projekte Mesiacom detí a tak ako sme sľúbili, postupne, počas celého mesiaca všetkým deťom, ktorým pomáhame odovzdáme balíčky MDD.

V stredu 10. júna sme aj Karinke a Jankovi v Lučenci odovzdali balíčky a v sobotu 13. júna sme navštívili aj rodinu, ktorá býva pri Hnúšti a deťom sme odovzdali 4 balíčky, plné sladkostí, chrumiek a ovocia. Do balíčkov sme pribalili aj drogériu, ktorú rodinám venovala Melinda.

Ďakujeme, vám kamaráti, za vaše príspevky do nášho úspešného projektu. Ďakujeme aj Erike z Nového Mesta nad Váhom, že sa rozhodla tento mesiac podporiť náš projekt stravnými lístkami.

Keď každý z nás prispeje troškou, tak spolu dokážeme veľké veci.

Ak máte záujem podať pomocnú ruku, ľubovoľnú finančnú čiastku môžete poukázať na číslo účtu nášho občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa – MDD. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Pomáhame aj v meste Trebišov. Lucia a Sebastián vitajte v projekte Staráme sa

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds