SHO: Deň pred voľbami sa liberál Pellegrini rozkokošil. Z peňazí Slovákov podporil aj LGBTI projekty

V roku 2020 pôjde zo štátneho rozpočtu, teda z peňazí nás všetkých, ‪takmer 770-tisíc eur rôznym mimovládkam. Väčšinou budú podporené mimovládne organizácie, ktoré šíria zločineckú agendu LGBTI a mimovládky, ktoré presadzujú umiestnenie ekonomických migrantov aj z afrických krajín na našom území. Informujú médiá.

Len deň pred voľbami takto rozhadzoval Peter Pellegrini naše peniaze. Ukázal tak svoju pravú liberálnu tvár. Ukázalo sa, že už vtedy vedel, že odíde zo Smeru a plánoval svoju novú stranu. A práve týmto gestom, teda rozhadzovaním našich peňazí, sa Pellegrinimu odvďačujú mainstreamové média tak, že jeho novej, ešte nezaloženej strane, namerali hneď rekordnú 19-percentnú podporu voličov. 

Pripravuje si súčasný prehnitý režim nového premiéra, ktorý bude viesť Slovensko tak, ako si to budú priať oligarchovia a finančné skupiny? Všetko tomu nasvedčuje.

Slovenské Hnutie Obrody by nedovolilo rozhadzovať verejné financie na nezmyselné projekty pochybných mimovládok. Práve naopak. Mimovládne organizácie, ktoré vykonávajú protislovenské aktivity by sme okamžite zrušili. Namiesto toho by sme podporili ľudí práce a slovenské mimovládne organizácie, ktoré sa venujú celospoločensky prospešným veciam, ako napríklad, pomoc sociálne slabým rodinám a dôchodcom, podpore ekologických projektov, výchove mladých Slovákov k vlastenectvu a úcte k našim tradíciám a normálnym hodnotám, atď. Viac si môžete prečítať aj v našom volebnom programe TU.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda SHO.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2020. Róbert Švec pre TASR: Žiadne kompromisy so zločineckými agendami multi-kulti a LGBTI

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds