Štefan Polačik: Vždy sme tu boli a aj budeme pre vás. Ale teraz potrebujeme pomoc my

Priatelia, od mája minulého roka sme politické hnutie, ktoré sa financuje z členských príspevkov členov Slovenského Hnutia Obrody a darov našich sympatizantov.

Nie sú medzi nami oligarchovia, ani podozrivo „úspešní“ podnikatelia. No musíme byť rovnocenný hráč, aby sme dokázali konkurovať v predvolebnom boji na jednej strane liberálnym zbohatlíkom, a na strane druhej nezodpovedným extrémistom.

Nedovoľte, kamaráti, aby miesta v NR SR okupovali z veľkej časti liberáli, ktorí by chceli mať z nášho štátu ešte väčšiu ekonomickú a politickú kolóniu a snívajú o jadre v duchu hesla: Čím hlbšie, tým lepšie. Tí, ktorí už rozpútali vojnu proti všetkému normálnemu a tradičnému. Alebo nečitateľní politici, ktorí si najprv postavili svoju politickú živnosť na kampani za vystúpenie z EÚ a dnes nám hovoria, že to je minulosť a že je dôležité rozložiť EÚ zvnútra. Sú to už štandardní politici s minulosťou, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani tí najväčší politickí oportunisti a podvodníci. Neverte im, už niekoľkokrát oklamali slovenských voličov, oklamú vás znova.

Slovensko potrebuje zodpovedných vlastencov. Slovensko potrebuje Slovenské Hnutie Obrody.

Prešli sme dlhú, šestnásťročnú cestu od občianskeho združenia až po politické hnutie.

Vždy sme tu boli a aj budeme pre vás, vždy sme konali a aj budeme konať v záujme Slovenska a Slovákov. Ale teraz potrebujeme pomoc my. Podporte finančne našu predvolebnú kampaň, aby sme mohli aj naďalej plnohodnotne slúžiť vašim záujmom. Za každý, aj ten najmenší príspevok ďakujeme.

Číslo nášho transparentného účtu: SK0383300000002101754329

Náhľad na náš transparentný účet si môžete pozrieť TU.

Aby Slovensko zostalo bezpečným a plnohodnotným suverénnym štátom.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2020. SHO: Transparentný účet je vám už k dispozícii. Ďakujeme za každé jedno euro

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds