Voľby 2020: Čísla kandidátok sú už známe. SHO: Chcete vidieť skvelý svet? Voľte, prosím, číslo 5

Štátna komisia pre voľby a kontrolu financovania politických strán zaregistrovala v piatok 6. decembra počas zasadnutia 25 kandidačných listín od politických subjektov kandidujúcich v parlamentných voľbách, ktoré sa uskutočnia 29. februára 2020. Strany zároveň dostali čísla kandidátok.

Slovenské Hnutie Obrody sa uchádza o vašu priazeň v parlamentných voľbách s číslom 5.

Slovenky, Slováci. Vstupujeme do politického ringu a ponúkame vám rozumnú a zodpovednú alternatívu. Slovensko má v nastávajúcich parlamentných voľbách možnosť voliť proslovenskú alternatívu. Medzi naše hlavné priority patrí: Zachovanie štátnej suverenity, súčasnej podoby slovenskej spoločnosti, tradičných morálnych, etických a rodinných hodnôt, ochrana národa, jeho identity, kultúry, zvykov a tradícií. Ako aj ochrana Slovákov a pomoc všetkým lojálnym občanom našej vlasti. A to tak v sociálnej, zdravotnej, právnej či kultúrnej oblasti.

Sme Slovenské Hnutie Obrody a sme pripravení prevziať politickú zodpovednosť za ďalší osud nášho národa a štátu.

————————-

Prečítajte si tiež: Predstavujeme vám volebný program SHO: Alternatíva pre Slovensko

————————-

Predstavitelia Slovenského Hnutia Obrody pred Prezidentským palácom v Bratislave.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds