SHO: Naším poslaním je pomáhať. V januári náš projekt Staráme sa oslávi 9 rokov

Priatelia, tento týždeň sme sa opäť presvedčili, že naša práca má svoj význam a zmysel. Keď sme prišli do rodiny v Rimavskej Sobote, v ktorej vychovávajú 6 detí, s našou pravidelnou pomocou, tak nás čakalo milé prekvapenie. Deti nám, teda aj vám, drahí prispievatelia, venovali kresby.

Kresby, ktoré vyjadrujú poďakovanie za všetko, čo pre nich spoločne robíme. Spätná odozva, ktorá zachytí srdce a pohne duchom, teda namotivuje nás snažiť sa pomáhať ešte viac a vážiť si to, čo máme viac, než doteraz.  Je to naše poslanie, pomáhať tým, ktorým pomôcť treba. Sme odhodlaní pomáhať, cítime to tak, preto náš projekt už čoskoro v januári oslávi 9 rokov.

Špeciálne ďakujeme, aj za nás, patrí pani Zuzane z Tisovca, ktorá opäť do projektu darovala nákup v hodnote približne 30 eur. Tak isto ďakujeme aj PD Hrušov za jablká, ktoré sme odniesli aj do tejto rodiny.

Cez týždeň sme pomohli aj rodine v Hlohovci, ktorej sme venovali trvanlivé potraviny – nákup v hodnote niekoľko desiatok eur.

Kamaráti, ďakujeme vám za každé jedno euro, ktoré môžete poslať na číslo účtu nášho občianskeho združenia: SK7665000000000020148117, a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa.

Všetko čo robíme, pre vás robíme, Slováci. Pomáhajme si.

————————

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Začali sme pomáhať ďalšej rodine so 6 deťmi

————————

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds