Sociálny projekt SHO: Naša komunita sa opäť rozrastá. Pomáhame už aj v Žilinskom kraji

Vážení priatelia nášho sociálneho projektu Staráme sa. Dovoľte, aby sme vám oznámili, že od 17. septembra pomáhame už v aj Žilinskom kraji. Rozhodli sme sa, že budeme pomáhať mame Dagmare a jej trom dievčatám z okresu Čadca.

Hoci majú za sebou veľmi ťažké obdobie života, v ich domácnosti sme sa cítili veľmi dobre a panovala vskutku dobrá nálada. Sme radi, že môžeme pomáhať aj ľuďom, ktorých neopúšťa pozitívne myslenie, aj napriek ťažkostiam, ktoré prežívajú.

A taká je Dagmara a jej dcérky Andrejka, Viktorka a najmenšia slečna s menom Martinka.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

—————————-

Prečítajte si tiež: SHO: Veľký Krtíš, Nové Mesto nad Váhom a Trebišov!? Môžete sa na nás spoľahnúť

—————————-

 

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds