SHO: Projekt Staráme sa nie je iba o materiálnej pomoci. Ale aj o vytváraní spolupatričnosti

Sobota, 18. júla, bol úspešný deň plný zážitkov, počas ktorého sme spoločne s malou Karinkou, jej bračekom Jankom a maminou Dankou od Lučenca uskutočnili návštevou rodiny, ktorá býva pri Hnúšti.

Okrem klasickej potravinovej pomoci sme im odovzdali aj oblečenie od našich sympatizantov a adresovali sme im aj podporné slová, keďže sa ocitli v zložitej situácii, ktorú vám predstavíme už čoskoro v osobitnom príspevku.

Aj napriek tomu, že obe rodiny sú v nezávideniahodnej situácii, je pozoruhodné, aká sila a odhodlanie vymaniť sa z nej z nich vyžaruje. To je dopĺňané nádejou a podporou od nás, a tak vzniká nefalšovaná spolupatričnosť, nielen medzi nami a rodinami, ale aj medzi rodinami samotnými.

A na to sme nesmierne hrdí.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Pomocnú ruku podávame pravidelne aj v Trebišove a Hlohovci. Na nás sa môžete spoľahnúť

————————

Pozrite si aj fotografie z ďalšieho úspešného dňa v našom projekte pomoci:

Kamaráti. Naša pomoc je adresná a presná. Vaše finančné príspevky sa používajú presne na to, na čo majú. Na pomoc rodinám v núdzi.

Pri každom našom príchode nás na stole vždy čaká káva. Pri nej sa pozhovárame o problémoch a radostiach rodiny.

Ďakujeme Danielovi z Ruminiec, z okresu Rimavská Sobota, ktorý Patrikovi od Hnúšte daroval do domáceho chovu hospodárskych zvierat zajaca.

Potravinová pomoc je dôležitá, ale dôležité je aj to, aby sa mali rodiny o koho oprieť. A sme hrdí na to, že my sme pre ne múrom istoty.

Róbert Švec: Aj moji kolegovia Pavol Poprocký a Pavol Skýpala sú skvelí. Nevypisujú na Facebooku, čo všetko by sa malo (samé ) spraviť, ale prostredníctvom nášho sociálneho projektu Staráme sa pomáhajú rodinám v núdzi aj v Banskobystrickom kraji. Nezištne, vo svojom voľnom čase. Takíto ľudia zmenia Slovensko k lepšiemu. Radosť s nimi spolupracovať. Som na nich právom hrdý.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds