Video: Slováci opäť pred Úradom vlády. SHO: Požadujeme, aby vláda pracovala pre náš štát

Písal sa 11. júl. Pred Úradom vlády v Bratislave sa opäť stretli statočné Slovenky a statoční Slováci TU, aby vyjadrili nesúhlas s nekompetentnými rozhodnutiami Matovičovej vlády. Protestujúcim sa prihovoril aj Róbert Švec.

Čo znamená konať proslovensky? Peniaze zo štátneho rozpočtu rozdelíme slovenským ľuďom práce a ak nejaké zostanú, a zostane nám aj ochota, potom sa môžeme zamyslieť nad tým (ale to neznamená, že dáme), či nejaké to euro vyčleníme pre pochybné zahraničné mimovládky TU, zahraničné zbrojovky TU, darebných osadníkov TU a prišelcov, ktorí si myslia, že sú všade doma, ale v skutočnosti nemajú nikde domov, atď. Je to jednoduché.

Slovenky a Slováci. Len si spočítajme koľko nás budú stáť americké stíhačky, koľko nás budú stáť dotácie pre pochybné zahraničné mimovládky, koľko nás bude stáť zvýšené výpalné 2% HDP pre zločineckú organizáciu NATO, zrušený bankový odvod…  

A keď si to všetko spočítame, je to niekoľko miliárd eur. Špajza nie je prázdna. To len kľúče od nej majú… Viac v zdieľanom videu… 

————————

Prečítajte si tiež: Ďalší útok na našich poľnohospodárov!? SHO: Brusel nakázal, matovičovci stiahli chvost. Opäť

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds