Video. Ruku na spoluprácu sme podávali už pred prezidentskými voľbami. Odozva? Nulová

Dámy a páni. Pripomínam, že rodným dátumom nášho hnutia je 24. máj 2004. Od tohto dátumu vyvíjame našu činnosť nepretržite ako občianski aktivisti. Dňa 15. mája 2019 bolo Slovenské Hnutie Obrody zaregistrované aj ako politické hnutie. Inak povedané, pracujeme pre Slovensko už 16. rok. Ideme krok za krokom za naším cieľom.

Opakujem túto informáciu pre tých, ktorí nás obviňujú z toho, že sme financovaní oligarchami, Sorosom a že sme vznikli pre to, aby sme rozbíjali národnú scénu. Neodpustím si jednu sarkastickú poznámku. Národná scéna je tak rozbitá, že aj kebyže chceme, tak ju tak dokonale nerozbijeme. A rozbitá je nie kvôli mne a SHO, ale kvôli egám niektorých jedincov, ktorí trpia mesiášskym komplexom.

Podali sme ruku na spoluprácu vlastencom už pred prezidentskými voľbami, odozva nulová, podávame ju aj dnes, pred voľbami do NR SR a podávať ju budeme aj naďalej. Ale nech nikto neupiera morálne a politické právo nášmu hnutia na existenciu a záujem uchádzať sa o dôveru Slovákov vo voľbách. Slovenské Hnutie Obrody nastúpilo na cestu, po ktorej budeme aj naďalej kráčať pevne, odhodlane za cieľom, ktorý sme si stanovili 24. mája 2004.

Členovia predsedníctva SHO. Zľava: Pavol Poprocký, Štefan Polačik, Martin Frivaldský, Veronika Chudá, Marián Chudý, Daniela Fratričová, Róbert Švec, Alžbeta Szénásiová, Radomír Pikna a Pavol Skýpala.

A teraz si zrekapitulujeme naše iniciatívy ohľadom snahy o komunikáciu a spoluprácu proslovenských síl.

Písal sa 13. december 2018. Médiá informujú o mojej výzve pre Kotlebu a Harabina.

Písal sa 21. január 2019. Médiá informujú o tom, že som pripravený nekandidovať na prezidenta a podporiť iného proslovenského kandidáta.

Písal sa 29. január 2019. Médiá informujú, že proslovenskí kandidáti na prezidenta neprejavili  záujem o spoločný postup vo voľbách prezidenta.

Písal sa 30. jún 2019. Médiá informujú o tom, že som pripravený nebyť volebný líder Slovenského Hnutia Obrody vo voľbách do NR SR a miesto ponúkam Štefanovi Harabinovi. Ponuku som poslal Harabinovi aj mailom. Do dnešného dňa mi neodpovedal.

A teraz, k dnešnému dňu, konkrétne výsledky nášho úprimného snaženia:

Písal sa 2. jún 2019. Svoje sily s naším hnutím spojilo občianske hnutie Sloboda a priama demokracia.

Písal sa 8. jún 2019. Svoje sily s naším hnutím spojilo umelecké združenie ART MATEHORN.

Písal sa 3. júl 2019. Svoje sily s naším hnutím spojil známy bloger Martin Bago.

Písal sa 31. júl 2019. Svoje sily s naším hnutím spojila občianska iniciatíva Obnova poľnohospodárstva a potravinovej sebestačnosti Slovenskej republiky.

Takže, Slovenky a Slováci. Kto má záujem komunikovať a spájať? A kto o tom iba marketingovo tára?

Autor: Róbert Švec

Členovia nášho hnutia v uliciach Terchovej. Zľava: Katarína Boková, Zdenka Kramárová a Ladislav Kopel.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds