Video. Róbert Švec: Objavil Kotleba koleso, ktoré predtým odmietol?

V týchto dňoch sa Marian Kotleba začína stavať do pozície politika, ktorý sa snaží, údajne úprimne, spájať tzv. národnú scénu a verejne deklaruje, že je ochotný spájať proslovenské sily.

Ako stojí otázka? Otázka stojí tak, či zámer Kotlebu je úprimný alebo ide z jeho strany opäť iba o snahu vytĺkať lacné politické body.

Aká je pravda? Dozviete sa v zdieľanom videu.

 

————————

Prečítajte si tiež: Video. Ruku na spoluprácu sme podávali už pred prezidentskými voľbami. Odozva? Nulová

————————

Róbert Švec a Marian Kotleba. Dva rozdielne svety pokiaľ ide o to, ako reprezentovať a upevňovať slovenské vlastenectvo.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds