EÚ: Členské štáty nemôžu odmietať kvóty pre migrantov. SHO: Tak sa pozerajte

Včera padlo na úrovni EÚ ďalšie rozhodnutie, ktorým si EÚ opäť len o niečo hlbšie „strelila do vlastnej nohy“! Generálna advokátka Súdneho dvora Európskej únie Eleanor Sharpstonová totiž vydala rozhodnutie, ktoré hovorí, že členské štáty nemôžu odmietať kvóty pre obavy o vnútornú bezpečnosť.

Tento verdikt vydala Generálna advokátka Súdneho dvora EÚ na margo rozhodnutia krajín ako Česko, Poľsko a Maďarsko (pozor Slovensko medzi nimi nie je), ktoré sa odmietli zapojiť do systému prerozdeľovania migrantov, za čo ich Európska komisia zažalovala na Súdnom dvore EÚ. Podľa generálnej advokátky štáty, ktoré odmietli migračné kvóty nemôžu zdôvodňovať svoj postoj obavami o svoju vnútornú bezpečnosť.

Tak to je už iná sila. Pohľad generálneho advokáta Súdneho dvora EÚ nie je síce pre súd záväzný, aj keď sa ním často pri rozhodovaní riadi, no napovedá toho opäť veľa o prehnitosti únie ako takej! Už len odôvodnenie, že štáty, ktoré odmietli migračné kvóty nemôžu zdôvodňovať svoj postoj obavami o svoju vnútornú bezpečnosť je chorý a tvrdo zasahuje do suverenity jednotlivých členských štátov, pretože migračná politika patrí do výlučnej kompetencie členských štátov! A byrokrati z EK ani žiadna európska inštitúcia nemôžu členským štátom diktovať, čo majú v oblasti azylovej politiky robiť! Takú kompetenciu členské štáty na úroveň EÚ našťastie doposiaľ nepreniesli! A dúfam, že ani nikdy neprenesú!

———————-

Z volebného programu SHO vyberáme: Odmietame povinné kvóty na prerozdelenie vojnových utečencov, ako aj ilegálnych a ekonomických imigrantov. Slovensko si musí zachovať suverenitu pri rozhodovaní o azylovej politike.

———————-

Okrem toho, rozhodnutie o povinných kvótach bolo „upečené“ na úrovni ministrov vnútra členských krajín EÚ, kde sa hlasuje nadpolovičnou väčšinou hlasov, čo znamená, že väčšie a liberálnejšie vlády prehlasovali menšie štáty, poväčšine strednej a východnej časti EÚ! A udialo sa tak zámerne, pretože vedenie EÚ si dobre uvedomovalo, že takéto niečo ako povinné kvóty pre migrantov na úrovni Európskej rady nikdy neprejde! Pretože tam sa hlasuje jednomyseľne, t. j. aby niečo také prešlo, museli by to hlasmi svojich lídrov odobriť všetky krajiny EÚ! A to bola a aj dodnes je utópia.

A preto je toto vyššie spomínané najnovšie rozhodnutie generálnej advokátky Súdneho dvora EÚ absolútne neakceptovateľné a len pekne ilustruje plány a chúťky nikým nevolených euroľudí, ktorí sa snažia len o to, ako členské štáty v čo najväčšej možnej miere obrať o ich suverenitu, ovládnuť ich a prinútiť splynúť v jednej európskej multikultúrnej mase – Spojených štátov európskych! A to je a zákonite musí byť pre každú normálnu vládu a jej členov absolútne neakceptovateľné!

Autor: Martin Bago

———————

Prečítajte si tiež: Liberálom sa plnia sny: Migrant, ktorý našiel útočisko v Európe, vyzýva na vraždenie bielych ľudí

———————

Odôvodnenie, že štáty, ktoré odmietli migračné kvóty nemôžu zdôvodňovať svoj postoj obavami o svoju vnútornú bezpečnosť je chorý a tvrdo zasahuje do suverenity jednotlivých členských štátov, pretože migračná politika patrí do výlučnej kompetencie členských štátov!

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–

Staňte sa infovojakmi v dnešnej liberálnej diktatúre. Slovenské Hnutie Obrody už pred niekoľkými rokmi upozorňovalo na to, že pod pláštikom údajných výhod zo vstupu Slovenskej republiky do EÚ sa skrýva hrozba likvidácie suverenity našej vlasti. Po rokoch musíme konštatovať, že naše obavy sa v plnej miere napĺňajú a čo je ešte horšie, najvyšší ústavní činitelia Slovenskej republiky, pod pláštikom boja proti údajnému extrémizmu postupne zbavujú náš národ a štát suverenity a svojprávnosti. A preto hovoríme: Stop diktátu Bruselu!

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds