Eurovoľby: Každý hlas je dôležitý. Aby Slovensko slovenským bolo

V sobotu si budeme voliť zástupcov do Európskeho parlamentu. Veľa Slovákov zvažuje či sa vôbec majú zúčastniť volieb, či to má zmysel.

Má to zmysel. Nedovoľte, aby za vás rozhodovali iní, nedovoľte, aby miesta v Európskom parlamente, vyhradené pre slovenských poslancov obsadili liberáli, ktorí by chceli mať z nášho štátu ešte väčšiu ekonomickú a politickú kolóniu a snívajú o jadre v duchu hesla: Čím hlbšie, tým lepšie. Tí, ktorí už rozpútali vojnu proti všetkému normálnemu a tradičnému.

Alebo nečitateľní už štandardní politici, ktorí si najprv postavili svoju politickú živnosť na kampani za vystúpenie z EÚ a dnes nám – vám hovoria, že to je minulosť a že je dôležité rozložiť EÚ zvnútra. Sú to už štandardní politici s minulosťou, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani tí najväčší politickí oportunisti a podvodníci. Neverte im, už niekoľkokrát oklamali slovenských voličov, oklamú vás znova.

Aj napriek tomu, že Slovenské Hnutie Obrody bolo zaregistrované do registra politických strán a politických hnutí  až 15. mája, k voľbám do europarlamentu sme sa postavili zodpovedne.

Podporujeme Martinu Šimkovičovú, o ktorej si myslíme, že si za svojimi názormi pevne stojí a nenechá si vsugerovať názory iných ľudí. Názor si vypočuje, zváži, má vlastný rozum a sama sa rozhoduje o tom, čo a ako má robiť.

Veríme, že Martina Šimkovičová bude hrdo a s pokorou hájiť záujmy Slovenskej republiky a zdravých hodnôt.

Naše hnutie sa stotožňuje aj s programom, s ktorým sa Martina Šimkovičová uchádza o dôveru Slovákov. Zápas o tradičnú slovenskú rodinu, reformu európskeho spoločenstva, ktoré sa musí vrátiť k svojim pôvodným myšlienkam – spolupráca národov a štátov na princípe rovného s rovným, ako aj zápas o to, aby Slovenská republika bola zvrchovaným štátom v spoločenstve európskych štátov sú veci, s ktorými sa hodnotovo stotožňujeme. Musia skončiť dva metre v Európe, napríklad dvojaká kvalita potravín. Ak hovoríme o solidarite, v prvom rade by sa mala EÚ snažiť o to, aby sme sa s platmi a dôchodkami aspoň priblížili úrovni západných krajín.

Slovenky, Slováci. Nevoliť, znamená zvýšiť šancu na úspech tým, ktorých nemusíte, politicky a ani ľudsky. Voliť, znamená využiť svoje právo ovplyvňovať veci verejné a rozhodovať.

V sobotu pôjdem voliť, aby sa Slovensko nemuselo hanbiť za väčšinu svojich poslancov tak, ako sa hanbí už niekoľko rokov. A nielen v Európskom parlamente.

Autor: Róbert Švec

Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds