Infovojna: Hosťom v našom štúdiu bude Róbert Švec. Vo štvrtok 30. januára

Vo štvrtok 30. januára bude v štúdiu Infovojny odpovedať na vaše otázky a diskutovať na aktuálne spoločenské témy Róbert Švec. Bude hosťom relácie Dopoludnie na Infovojne s Adrianom, ktorá začne o 9.00  hod. Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

V čom sa Slovenské Hnutie Obrody, okrem iného, odlišuje od ostatných politických subjektov na slovenskej scéne?

Róbert Švec konštatuje: My prinášame do slovenskej politiky alternatívu, nielen hodnotovú, ale aj alternatívu pokiaľ ide o aktivity a každodennú prácu pre vás, pre náš štát a národ. Prinášame pozitívne posolstvo, že politika nielen že by mala byť, ale ona musí byť o pozitívnych výstupoch, aktivitách a posolstvách. Na štandardnú, agresívnu, negativistickú politiku sú tu štandardní politici a politické subjekty. Ak niekto nadáva na súčasných štandardných darebákov a napokon ich volí, lebo… menšie zlo, tak nech sa zamyslí v prvom rade sám nad sebou.

Slováci v podobe SHO dostávajú nádej voliť podľa srdca, slobodne. Neverte tým, ktorí vám našepkávajú: „Tí z SHO? Nemajú šancu.“ Ak sa vám páči naša história, naše projekty a pozitívna prezentácia našich myšlienok, podporte nás a ja vám už dnes môžem sľúbiť, že sa nikdy nezmeníme a o SHO sa budete môcť vždy oprieť. Keď už je v slovenskej spoločnosti toľko zla a negativizmu, niekto už konečne musí zapáliť v srdciach ľudí sviečku dobra, lásky a poznania. A my ju, spoločne s vami, priatelia, zapálime.

Inak budeme aj naďalej spoločne zažívať každodennú šaškáreň štandardných politikov. Lebo… menšie zlo. Ale slobodné rozhodnutie je len a len na vás, dámy a páni.

—————————–

Prečítajte si tiež: Predstavujeme vám náš úspešný tím SHO. Daniela Fratričová: Sociálna politika pre ľudí. Žiť. Nie živoriť!

—————————–

———————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds