POSTREH Róberta Šveca: Prečo Fico na Devíne opäť táral?

Dámy a páni. Vraciam sa k vystúpeniu predsedu vlády Fica počas celonárodných osláv Sviatku svätého Cyrila a Metoda, ktoré sa uskutočnili 5. júla na Devíne.

Jeho prejav ako celok som jasne a presne zhodnotil ešte v piatok večer TU.

Dnes sa vyjadrím konkrétne aj k tomu, o čom Fico hovoril.

Predseda vlády vyhlásil, že liberalizmus a progresivizmus sú rakovinou – jedom a treba proti nim bojovať, s čím sa pravdaže Brusel nestotožňuje a ani sa nestotožní.

Nuž keď bojovať, tak je otázka ako…

A tu sa Fico opäť sekol, keď naznačil, že v tomto boji proti spoločenskej rakovine bude asi potrebné urobiť aj potrebné zmeny v ústave.

V nedeľu sa k jeho slovám vyjadril minister Tomáš: Strana Hlas je pripravená zúčastniť sa rokovaní, pokiaľ bude potrebná zmena ústavy v súvislosti s bojom proti progresívnej ideológii, ktorý ohlásil Robert Fico. Povedal to minister práce Erik Tomáš v televízii ta3 a zároveň obhajoval premiérov príhovor z piatka na Devíne.

A moja skromná maličkosť konštatuje… Zopakujem to, čo opakujem vždy pri tejto príležitosti: Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo komunikuje, že náš štát je dnes politickou kolóniou, aj vďaka minulým vládam Roberta Fica, ako aj vďaka súčasnej jeho vláde, pretože „európske“ právo je na výsostnom slovenskom území viac ako právo slovenské.

Dôkaz? Nech sa páči TU.

Inak povedané, pokiaľ bude Slovenská republika členským štátom kolonizačnej EÚ, tak potiaľ bude údajný Ficov boj proti novodobej spoločenskej rakovine iba naháňaním lacných politických bodov a zneužívanie priameho prenosu verejnoprávnej STVR. Pretože tak, ako v prípade práva na hotovosť, keď na to príde, Brusel nám prikáže, aj v otázke boja proti spoločenskej rakovine zraziť opätky a držať h… a krok. A môže Fico vykostiť aj KDH v tejto veci a hrať sa na bojovníka za normálne hodnoty, ale v konečnom dôsledku bude musieť poslúchnuť svojich chlebodarcov v EÚ.

Takže môžem, ba musím konštatovať, že Fico na Devíne opäť táral! A čo je najhoršie, opäť vedome!

A ešte jeden dôkaz toho, ako musíme držať h… a krok, nech sa páči TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Sviatok svätého Cyrila a Metoda sme oslávili v starobylej Nitre

————————-

Náš štát je dnes politickou kolóniou, aj vďaka minulým vládam Roberta Fica, ako aj vďaka súčasnej jeho vláde, pretože „európske“ právo je na výsostnom slovenskom území viac ako právo slovenské. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds