Porada SHO: Budeme vždy a všade zodpovedne ochraňovať a presadzovať záujmy Slovákov

V nedeľu 8. decembra sa v Leopoldove uskutočnila porada predstaviteľov Slovenského Hnutia Obrody. Porady sa zúčastnili zástupcovia všetkých 8 slovenských krajov. Od Skalice až po Trebišov, od Tatier až k Dunaju.

Posolstvo nášho hnutia je priame a jasné:

Ponúkame Slovákom alternatívu voči stranám, ktoré sa tvária vlastenecky, ale okolo vlastenectva ani nechodili, a s kvalitným proslovenským programom viesť Slovensko správnou cestou, slovenskou cestou. Robiť politiku vlasteneckú, národnú, bez extrémov a zodpovedne. 

Základný cieľ nášho hnutia je a navždy ostane: Silné a sebavedomé Slovensko, v ktorom bude Slovák a každý lojálny občan našej vlasti pánom a nebude mediálnym, politickým a ani ekonomickým podnájomníkom vo vlastnom štáte.  Slováci. Pracujme v prvom rade na seba a pre seba a až potom môžeme brať ohľad aj na záujmy iných. To je postoj a politika hrdých národov a my sa postaráme o to, aby boli Slováci opäť hrdí a sebavedomí.

————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2020: Čo sa stane, ak moc v našom štáte prevezmú liberáli? SHO: Budíček, Slováci

————————

A ak si niekto myslí, že akože nový a akože zodpovedný Smer-SD je hodnotovou protiváhou Kiskovi, Beblavému, Trubanovi, Matovičovi, Kollárovi a ďalším liberálom, tak sa mýli: Pellegrini vyhlásil, že si vie predstaviť vládu s Andrejom Kiskom. Aj toto je dôkaz toho, že mediálna hra štandardných politikov, že Pellegrini a Smer-SD sú hrádzou proti tomu, aby liberáli po voľbách prevzali moc v našom štáte, je iba fraška na obalamutenie voličov. Pellegrini, Kiska, Čaputová, Beblavý, Hlina. Je to jedna a tá istá hodnotová mafia. Ak sa väčšina Slovákov nespamätá, a nebude voliť slovenských vlastencov, tak po voľbách prevezmú moc v našom štáte liberáli za asistencie strany Smer-SD. Slováci! Nebuďte ľahostajní a naivní, nenechajte sa opäť oklamať a choďte voliť. A voľte slovenských vlastencov, ktorí svojím životným príbehom dokazujú svoju oddanosť vám a nášmu štátu.

Slovenské Hnutie Obrody sa uchádza o vašu priazeň v parlamentných voľbách s číslom 5.

———————–

Prečítajte si tiež: Švec? Pellegrini si vie predstaviť vládu s Kiskom. Prečo nie. Veď je to jedna hodnotová mafia

———————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds